FORR

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » FORR » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Другое » Який гравійний велосипед купити?


Який гравійний велосипед купити?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Шукаю свій перший гравійний велосипед. Хочу, щоб він був надійним і не дуже дорогим, але при цьому підходив для різних доріг. Читав багато рекомендацій, але чим більше читаю, тим більше заплутуюся. Може хтось може порекомендувати модель, яка була б хорошим вибором для початківця, як я? Хотів би знайти щось, що дозволить мені відчути всі переваги гравійного катання, але при цьому не змусить розоритися.

0

2

Я б на твоєму місці звернув увагу на марку Polygon. У них часто можна знайти непогані моделі за прийнятну ціну, які ідеально підходять для новачків. Головне, звертай увагу на матеріал рами (алюміній легший за сталь), тип тормозів (дискові кращі за обідні) і передачі (більше передач дає більшу гнучкість у різних умовах). Також не забудь про комфорт – розмір рами та вилка мають велике значення. Подивися, можливо, є щось цікаве у лінійці Polygon.

0

3

Я бачив цю марку, але не знав, чи варто їй довіряти. Чесно кажучи, з усіх характеристик, на які ти звернув увагу, я особливо не розбираюся в типах тормозів або матеріалах рам. Якщо не складно, можеш трохи детальніше пояснити, чому ці характеристики такі важливі? І як правильно вибрати розмір рами? В інтернеті багато інформації, але вона часто суперечлива.

0

4

Геленджик написал(а):

Я бачив цю марку, але не знав, чи варто їй довіряти. Чесно кажучи, з усіх характеристик, на які ти звернув увагу, я особливо не розбираюся в типах тормозів або матеріалах рам. Якщо не складно, можеш трохи детальніше пояснити, чому ці характеристики такі важливі? І як правильно вибрати розмір рами? В інтернеті багато інформації, але вона часто суперечлива.

Можу додати ще інформації про модель велосипеду Polygon Path X5 https://veliki.com.ua/ua/goods_polygon-path-x5.htm особливо оскільки вона згадувалась у дискусії. Це відмінний вибір для тих, хто шукає якість і надійність за помірну ціну. Polygon Path X5 оснащений дисковими гідравлічними тормозами, які забезпечують чудову зупинну потужність в будь-яких погодних умовах, і це велика перевага для гравійних велосипедів. Також, завдяки промподшипникам у втулках та двойним ободьям, ви отримуєте підвищену зносостійкість і кращий накат.

Щодо рами, то вона виконана з алюмінію з додаванням карбонової вилки, що забезпечує легкість і жорсткість, а також покращує амортизаційні характеристики. Це дозволяє велосипеду ефективно поглинати удари від нерівностей дороги, забезпечуючи комфортне катання. Трансмісія з 22 швидкостями дозволяє легко підібрати оптимальну передачу для будь-якого ландшафту.

https://i.postimg.cc/TY2BQ0DS/image.png

0


Вы здесь » FORR » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Другое » Який гравійний велосипед купити?